fbpx

Najczęstsze pytania

Najczęściej wykonanie kompletnego projektu wnętrza zajmuje 4 tygodnie, wykończenie pod klucz po zaakceptowaniu projektu 8-12 tygodni. Każdy projekt jest inny i często zdarza się, że mieszkanie jest gotowe po 4-5 tygodniach w zależności od zakresu prac oraz materiałów.

Po podpisaniu umowy zaczynamy od projektu wnętrza. Architekt  zbierze informacje dotyczące kolorów, stylu, funkcjonalności. Projekt będzie gotowy w ciągu 4 tygodni i zostanie  przygotowany w budżecie, który Państwo przeznaczyli na wykończenie. Po zaakceptowaniu projektu zrobimy szczegółowy kosztorys. Cena zostanie wpisana w umowę dając  gwarancję, że nie wzrośnie wraz z postępem prac. Od zaakceptowania projektu potrzebujemy 8-12 tygodni na wykończenie mieszkania pod klucz. Każdy projekt jest inny i często zdarza się, że mieszkanie jest gotowe po 4-5 tygodniach w zależności od zakresu prac oraz materiałów. Na prace oraz materiały dajemy 24 miesięczny serwis gwarancyjny. Oznacza to, że w przypadku usterki zgłaszacie ją Państwo do nas a my zajmujemy się reklamacjami u producentów lub wysyłamy specjalistę do jej usunięcia. W trakcie wykończenia mieszkania pod klucz będziemy koordynować prace, co zapewni wykończenie w terminie i zgodnie z projektem wnętrza. Po pracach posprzątamy mieszkanie tak, że będziecie Państwo mogli od razu się wprowadzić.

Wykończenie mieszkania pod klucz w ramach Pakietu Silver kosztuje 799zł/m2

Jak najbardziej możecie Państwo zaproponować preferowane materiały i wyposażenie. Po sprawdzeniu kosztów poinformujemy Państwa czy będzie konieczna dopłata.

Meble kuchenne są dodatkowo płatne. Posiadamy  w ofercie kuchnie modułowe oraz kuchnie robione na wymiar.

W ramach pakietu Silver otrzymują Państwo projekt z uwzględnieniem mebli, oświetlenia oraz wykazem agd. Na Państwa życzenie możemy zająć się zamówieniem, transportem oraz montażem. Mogą Państwo również zorganizować to we własnym zakresie. Otrzymają Państwo od nas dokładną listę z nazwami produktów, producentów oraz cenami.

Korzystamy tylko z renomowanych i sprawdzonych marek: Besco,  Kludi, Hans Grohe, Ideal Standard, Invena, Koło, Raviplast, Roca, Sanplast, Tece, Tres, Sanswiss, Cersanit, Tece Bease,  Max Home, Tubądzin, Paradyż, Dre, Porta, Pol-Skone, Egger, Weninger. 

Wykończenie mieszkania deweloperskiego to duże wyzwanie. Wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, pieniędzy, przygotowania koncepcji aranżacji, doboru materiałów, wyposażenia, oraz znalezienia i doglądania ekip remontowych. Sposobem na oszczędzenie pieniędzy i czasu jest przekazanie wykończenia mieszkania w ręce specjalistów. Może się wydawać, że to kosztowna usługa, jednak w rzeczywistości jest inaczej.

Współpraca z nami to:

  • Oszczędność czasu – nie musisz szukać i doglądać ekip remontowych, jeździć po marketach budowlanych, czekać na dostawy
  • Niższe koszty – oszczędność 15% Vat oraz duże zniżki na materiały i wyposażenie
  • Dedykowane ekipy remontowo-wykończeniowe sprawdzone na wielu inwestycjach
  • Koordynacja prac oraz nadzór zgodności z projektem wnętrza
  • Serwis gwarancyjny w cenie na wszystkie materiały i wyposażenie oraz pracę